Reference

Chov koní Dvorka – Janovice u Trutnova
Hledali jsme šikovného fotografa, který by měl zájem fotit naše chladnokrevné koně plemene Českomoravský belgický kůň a dokázal je zachytit v jejich přirozenosti, je s nimi rád a dokáže s nimi pracovat. Roky jsme pořizovali vlastní fotografie pomocí starší zrcadlovky, což na „rozjezd“ možná stačilo, avšak času, lidí a hlavně zkušeností s focením nebylo příliš. Jednoho dne nás kontaktovala paní Lenka Stříbrná, zda bychom neměli zájem spolupracovat…našli jsme!!! Lenka je velmi příjemná, komunikativní, s profesionálním přístupem za jasně stanovených podmínek, ale také schopná se přizpůsobit podmínkám a režimu našich stájí. Samotné zakázky jsou rychle zpracované a nejen my se můžeme velmi brzy těšit ze společné práce a krásy našich koní. Na základě vlastní zkušenosti s individuálním přístupem k našim potřebám a se spolehlivostí nabízených služeb nemůžeme, ale musíme Lenku jako fotografku vřele doporučit!!! Fotky zachycují chování a fungování stáda v přirozeném prostředí a jeho vývoji. Portrétové i prezentační fotografie jsou využitelné pro tvorbu různých kalendářů, pohlednic, webových stránek a dalších aktivit. Absolutně plní svůj účel i naši představu, jak prezentovat náš chov a hlavně krásu těchto chladnokrevných koní obecně, poněvadž si myslíme, že by se na tyto upřímné velikány dobrácké povahy nemělo zapomínat. Vždyť je to naše národní plemeno! Spolupracujeme již od zimy roku 2012 a jsme spokojeni na více jak 100%. Děkujeme Chov koní Dvorka – Janovice u Trutnova v zastoupení za zaměstnance chovu - správce chovu - Klucká Pavlína


Jana Prouzová, Hřebčín Siana Havlovice
Na FB mě zaujala výzva, že Lenka shání pro své focení velšské koně. Protože jsem hrdou majitelkou několika velšských poníků, rozhodla jsem se "dát" je k dispozici. Vznikly nádherné fotky. Náš plemenný hřebec má díky nim výbornou propagaci. Spolupráce s Lenkou byla příjemná, pohodová a profesionální. Děkuji


Jana Kosařová, JK Bohuslavice
Ke svým koním jsem pozvala úžasnou mladou fotografku. Vzniklo plno nádherných snímků, které mi budou navždy připomínat pár bezstarostných hodin jednoho krásného zimního dne. Vřele doporučuju a ještě jednou děkuji.


Jana Kučerová, majitelka Adalim Ashton The Third
Focení s Lenkou bylo velmi příjemné a její ochota je k nezaplacení. Já moc děkuji za krásné fotky a všem vřele paní fotografku doporučuji.


Karolína Šmídová, JK Pegas
Focení bylo skvělé, žádné zbytečné postávání a velice dobré rady, jak se postavit, aby to vypadalo hezky no a samozřejmě příjemná atmosféra to všechno dovršila. Takže určitě nejen za mě skvělá zkušenost a hlavně úžasný výsledek.


Lucka a Lenka Poláčkovy, JK Pegas
Chtěli bychom Ti poděkovat za velmi krásné fotky, které si teď neustále prohlížíme. Focení dopadlo nad očekávání. Výborná spolupráce a těšíme se na další.


Martina Hejnyšová, majitelka Safira
Když jsem si dokončené fotky prohlédla, jsem nadšená. Fotky mají úžasně zachycené detaily a přirozenou krásu. Chtěla bych proto moc poděkovat Lence S. a doporučit ji všem, kdo chtějí nejen luxusní fotky, ale i příjemně strávené chvilky plné dobré nálady. Já osobně jedním focením rozhodně nekončím.


Katka Janečková, majitelka Appalooských klisen
Leni, ty fotky jsou božský!!!! Zase jsi mě dojmula k slzám... Krásné okamžiky skvělého odpoledne. Klobouk dolů a velké díky!


Vít Holý, Hřebčín Amona
Lenka Stříbrná navštívila náš hřebčín za účelem focení trakénských plemenných hřebců QUINTAR, SCHRALLING a ULTIMO. Pečlivě vybavena kvalitním fotoaparátem a hlavně trpělivostí vykouzlila řadu nádherných snímků, které nejen potěší ale také přispějí k propagaci historicky jedinečného plemene trakénů. S uznáním jsem shlédl výsledky Lenčiny práce a všem zájemcům o spolupráci ji vřele doporučuji.


Jana Žižková, majitelka klisny Sunshine
Focení s Leničkou bylo naše první a já doufám, že první z mnoha. Fotit koně je umění a to Lenka ovládá natolik, že výsledek je naprosto úžasný. Děkuji a těším se na příště.


manželé Linhartovi
Focení bylo za ztížených podmínek venku, byla docela zima, ale tím jsme se nenechali odradit. Lenka byla pozitivně naladěná a to vše je vidět i na fotkách. Atmosféra byla uvolněná, žádné strnulosti a nálada veselá. I přes to, že focení svateb se Lenka nevěnuje, dala do toho vše a šla do toho se srdcem na dlani, což je důležité a výsledek stál za to! Fotečky máme krásné a vzpomínky také. Ještě jednou moc děkujeme a doufáme, že i jí se s námi dobře spolupracovalo.


Eliášová Barbora
Moc děkuji za super odpoledne u focení. Úžasné a s citem dělané fotografie byly krásné jako vždy. Byli jsme moc spokojeni s vstřícnosti a i rychlosti dodání.


Katka Němcová, majitelka klisny Lolita
Nikdy jsem si nenechávala dělat profesionální fotky koní, byla to moje první zkušenost a myslím, že si focení určitě někdy zopakuji. Panovala příjemná atmosféra, kobyla měla radost, že může běhat a u toho se předvádět a fotky jsou fantastické, předčily mé očekávání a řekla bych, že dané zvíře naprosto vystihují. Moc za tento zážitek děkuji.


rodina Zvoníčkova, chovatelé fjordských koní z Popovic
S focením jsme byli spokojeni. Vzhledem k první zkušenosti, jsme nevěděli co očekávat, ale při prvním shledání a focení jsme byli mile překvapeni příjemným a profesionálním přístupem. Děkujeme za krásné fotky a budeme se těšit na případnou další spolupráci.


Sylva Kotlantová, Jeníkovice
Musím poděkovat za nádherné fotky. Focení bylo moc fajn a všechny nás bavilo. Oceňuji úžasný přístup k dětem i koním, trpělivost a vstřícnost paní fotografky. Jsme velice spokojení a moc všem doporučujeme!!!


Tereza Vodáková, majitelka koní Charlie a Nevada
Moc děkuji za krásné fotky, dokážete úžasně zachytit přesně ten jejich výraz a kouzlo. Pořád se jich nemůžu doprohlížet :)


Ivana Hušková, majitelka fenky francouzského buldočka
Naše první focení s Lenkou bylo vlastně takovým pohodově stráveným odpolednem, plným smíchu a dobré nálady, ze kterého vyšly skvělé fotky našeho čtyřnohého miláčka. Celou sérií fotek se neustále kocháme, jedna hezčí než druhá. Ještě jednou díky za fotky, profesionální přístup a rychlé dodání. Určitě se budeme těšit zase příště.


Karolína Smetanová, majitelka Kessy
Chtěla bych tímto moc poděkovat Lence za krásné fotky, skvělou spolupráci, dohodu a atmosféru při focení :-) Focení bylo hrozně fajn, Kessy se vůbec nestresovala, s klidem předváděla triky a když už jí jedna fotící pozice připadala dlouhá, v klidu se mohla proběhnout, vydovádět, vykoupat a poté focení pokračovalo v pohodě dál - což ocení každý pejskař, který na fotce nechce mít ustrašeného, znuděného psa :)Lenku mohu doporučit na 100%, má úžasnou trpělivost a cit pro fotografování! :)


Kateřina Janečková, majitelka Appalooských klisen
Focení s Lenkou byla zábava a příjemně strávené odpoledne. Skvěle zachytila krásu a radost našich koní při dovádění ve volné přírodě. Z fotek i z přístupu Lenky jsem nadšená a vřele ji doporučuji každému, kdo touží mít na fotografii zachycenou jiskru a duši svého koně nebo psa.


Nela Cejnarová, Prasek
Pane bože Leni!!!!! Jsou nádherný!! Úplně tady brečím a to nejsem ani na konci....moc děkuji.


Jindřiška Špačková, Smržov
Focení bylo moc příjemné a výsledné fotky jsou prostě nádherné. Snad fotky našich koní, které jste vybrala na pohledy a do kalendáře udělají radost spoustě lidí. Už teď se těšíme na další focení.


Petra Steinová, majitelka valacha Areta
Ještě jednou chci poděkovat za fotky! Z focení jsem měla moc dobrý pocit, ale nečekala jsem, že fotky vyjdou tak nádherně! Celou hodinu tady nedělám nic jiného, než je překlikávám z jedné na druhou... nevím z jakého důvodu jsem nikdy moc nevěřila, že s Arýskem můžeme mít krásné fotky. Takže jsem ti neskutečně vděčná, jsem tu téměř beze slov a skoro tu brečím dojetím! Moc děkuju


Jitka Hušková, majitelka rhodéského ridgebacka, Storma
Foceno s paní Lenkou Stříbrnou byl senzační zážitek, který jsem si užila nejen já, ale i můj pejsan Storm. Od začátku bezvadně profesionální přístup a trpělivost, která vyústila v nádherné a senzační fotky. Mohu jen doporučit!


Petr Nývlt, hřebci z Úpice
Fotky našich hřebců, které při těžbě dřeva v lese nafotila Lenka Stříbrná jsou jedním slovem fantastické. Focení probíhalo v Peci pod Sněžkou, kde se právě těžilo dřevo napadené kůrovcem. Lenka velmi citlivě pořídila snímky při běžné práci, vystihla nejkrásnější momenty a zároveň na svých fotkách zachytila vzácné pouto mezi člověkem a koněm. Svými fotografiemi přiblížila tuto těžkou práci ostatním lidem a zdůraznila s jakou krásou a elegancí  jí těžcí koně vykonávají. Věříme, že nádherné snímky, které vznikly ze spolupráce paní fotografky a našich hřebců plemene Českomoravský belgický kůň připomenou, že chladnokrevní koně tu vždy měli a mít budou, své nezastupitelné místo. Lenka je nejen velká profesionálka, ale zároveň i člověk, na kterém je vidět, že ho jeho práce těší. Focení probíhalo pohodově, i když ve velmi strmém a náročném terénu, proto děkujeme paní fotografce za odvahu, se kterou to s námi absolvovala a těšíme se na další spolupráci. 


Iveta Kykalová, Boharyně
K focení s Lenkou jsme se dostala přes naší společnou kamarádku Věru Boreckou. Lenka je profesionálka, která přistupuje k focení vždy pozitivně naladěná, což se taky projevuje na jejich fotkách. Ty jsou přesným obrazem mých koní a perfektně vystihuje jejich povaha a náladu. Moc děkuji.

Lenku, můžu na 100% doporučit a už se těším na další spolupráci při focení mých čtyřnohých kamarádů.


Monika a Alice Síbrovi
Focení s Lenkou byl jeden krásný nezapomenutelný zážitek. Vše probíhalo v naprosté pohodě a klidu. Výsledek stojí za to :-). Krásné fotky vždy ve dvou provedeních je z čeho vybírat budeme mít krásné dárky pro naši rodinu. Děkujeme za tvoji práci je provedena opravdu velmi dobře.

S pozdravem Monika a Alice Síbrovi


Barbora Hostinská
K prvnímu focení s Lenkou jsem se přichomýtla spíš náhodou,ale musím říct,že její fotky předčily mé očekávání. Jsou krásné a mám pocit,že přesně zachycují charakter foceného zvířete. Má pro tento druh focení velký cit a  hlavně trpělivost s modelem,který ne vždy dělá přesně to,co se po něm chce

Naše další spolupráce už určitě nebude náhodná a moc se na další focení těším!


Samatha Klaubenschalková, stáj Hubíles
Lenka je super fotografka s profesionálním přístupem. Byla ochotná podniknout vše, co jsem si na ní zatím vymyslela. Když potřebuji něco narychlo nafotit, vždycky si udělá čas. Fotkami dokáže nádherně vystihnout charakter daného koně. Svou prací dělá radost mnoha lidem a já se těším na naše další společná focení. :)


Jaroslava Filipová
Focení s Lenkou můžu vřele doporučit. Je vždy skvěle naladěná, má se zvířaty trpělivost. Fotky jsou nádherné a profesionálni. Já osobně jsem s ní velice spokojena, fotí nám koně, psy, ale i jiné čtyřnohé mazlíčky.


Jan Schulmann, Maneko, spol. s r.o.
Paní Lenka Stříbrná fotografovala v roce 2015 koně v tréninku, chovné klisny, hříbata a plemeníka naší firmy, pořídila spoustu pěkných fotografií a některé z nich dělají lidem radost i na pohlednicích a na kalendáři.


Adéla Dvořáková
Jsem sice jen laik, ale podle mého názoru je Lenka vynikající fotografka. Já osobně mám koně velmi ráda a ona dokáže svými snímky jejich krásu zachytit. Na fotografiích je patrné, že jsou upravované jen minimálně, což oceňuji, protože nemám ráda „umělé přikrášlování“ reality. A co víc, zná koňský svět velmi dobře, protože se v něm pohybuje už od dětství. V neposlední řadě doporučuji zájemcům využít Lenčiných služeb i kvůli tomu, že je to skvělý a sympatický člověk, takže spolupráce s ní jde „jako po másle“.


Ladislav Bludský, Zaloňov - chovatel a majitel welsh poníků skupiny B, účastník MČR spřežení
Focení s tebou byla úžasná práce,veliký cit pro koně,vše,co jako majitel koní jsem si přál,bylo vždy respektováno. Výsledné fotky byly vždy perfektní, a proto mohu každému spolupráci doporučit.


Jiří Hrdlička, chovatel a majitel irských cobů, Výšinka
Tvé fotky se moc líbí nejenom mě, ale i všem známým okolo mě. I tvým kolegům fotografům se zamlouvají. Jen tak dál.


Denisa Sajdlová, jezdkyně v dostihové stáji Zdeňka Mimry
Všem vřele doporučuji, domluva skvělá, ve všem vyjde vstříc, a fotky stojí za to :-) prostě jednička!


Lenka Nováková, Mladé Buky - majitelka hřebce irského koně Ozáka a shetlandského ponyho
Focení mých koní bylo super, byla jsem spokojená maximálně s tvojí prací. Fotky suprový už se strašně těším na to letní focení. Ode mne máš samé *****


Světlana Voňková, stáj Zálesí - majitelka a parkurová jezdkyně valacha ČT Denise
Super spolupráce, perfektní souhra mezi fotografem a klientem, dokonalý výsledek.Upřímně řečeno, první fotky publikovatelné z obou stran, kde jak já,tak to moje big zvíře vypadáme dle mého názoru prostě skvěle :-) dodatečně moc DĚKUJEME …


Ilona Sedláčková, majitelka stáje Zálesí u Dvora Králové
Přidávám své hodnocení focení s Lenkou, které je ve všech směrem jen pozitivní :-) Přátelská atmosféra a pěkné, kvalitní fotky, které jsme využili na plakáty a plemennému hřebci na kalendář. Moc děkuji Lence za ochotu a profesionální přístup a těším se na další spolupráci :-)


Veronika Špačková, stáj Černožice - parkurová jezdkyně a majitelka pony klisny Báry
Pani fotografka je moje nejlepší kamarádka. Byla jsem svědkem děje, kdy se z amatérské nadšené fotografky stala profesionální ještě více nadšená fotografka. Všechna focení probíhají v dobré náladě a v pohodě. Lenčiny nápady neberou konce a výsledkem je spousta krásných fotografií. Moc Ti děkuji za veškerá focení, ať už mé rodiny, nebo koní, psů, koček či hospodářských zvířat. Na Tvých fotkách i ta obyčejná slepice vypadá ušlechtile. Těším se na další krásná focení.


Věra Borecká, parkurová jezdkyně a majitelka valacha Prince Boy
S fotografkou Lenkou Stříbrnou spolupracují už několik let. Vždy pracuje v klidu a hlavně s ohledem na koně, zvířata. S ohledem na jejich fyzickou i psychickou pohodu. Tak vznikají krásné a přirozené fotografie. Lenka při práci úzce spolupracuje s majiteli, chovateli a jezdci koní. Tím se nejen pro nás stala i dobrou přítelkyni a doufám, ze naše spolupráce bude o nadále pokračovat stejně úspěšně.


Barbora Jelínková, majitelka valacha Fanky
Foceni s Lenkou Stříbrnou pro mě i moji mamku bylo velmi příjemné... Úžasný přístup, spolupráce a nádherné fotky.


Lucie Kašparová, majitelka plnokrevníka Fleka
Jsem ráda, že jsem poznala Lenku, ty fotky jsou prostě nádherný. Minulý rok měla výstavu v Pardubicích, a prostě nádhera, co bych na to víc řekla . V létě mě fotila s mým koněm a ty pocity při focení byly úžasný, ta atmosféra ..... Dojmy mám úplně skvělý a těším se na další společné focení :-)


Aneta Páblová, majitelka koní Eddy a Aston
Z celého focení mám dobrý dojem. Líbilo se mi, že jsem si mohla vybrat co chci fotit a když jsem si s něčím nevěděla rady, bylo mi řečeno, jak to mám udělat. Během celého focení jsem měla dobrý pocit, a když jsem uviděla výsledné fotky, měla jsem pocit ještě lepší. Fotky se mi moc líbily.


Anna Kosařová
Lenka má pěkný přístup ke koním a lidem.Super domluva a vždy výborné výsledky.


Pavel Pícha, výtvarník
Fotíte nádherně.Dovolím si z jednoho Vašeho zakoupeného pohledu,něco namalovat na výstavu.


Daniela Krygel
Po shlédnutí fotek se zvířaty jsem dlouho neviděla takovou nádheru a zachycení těch nejmenších detailů výrazu u zvířat! !!!! Nejsem umělec ani odborník, nýbrž pouhý amatér, ale opravdu to, co ve mně Vaše fotky probudily za jakousi vnitřní pohodu čistotu a klid se mi dlouho nestalo! !!! Velice vám děkuji .